پخش سبزی پاک شده خورد نشده

 

mive4

mive3

برای انتخاب یک تامین کننده سبزی پاک شده قابل اعتماد


از نظر مشتریان چند دلیل منطقی وجود دارد که در زیر نمونه هایی از آن بیان شده است.

۱- اول اینکه سبزی پاک شده دریافتی از شرکت، از نظر کیفیت پاک کردن و شستشوی سبزی، باید در درجه نخست کاری و اولویت داشته باشد که با عنایت خداوند متعال توانسته ایم در این گزینه در رتبه های بالای نظرسنجی قرار داشته باشیم.
۲- همچنین زمان پخش سبزی پاک شده و رساندن آن به دست مشتری باید در زمان مناسب آن یعنی بین ساعات ۱۲ شب تا ۶ صبح ‌انجام گیرد، تا سبزی و محصول خروجی از نظر کیفیت و تازگی اُفت نداشته و در خُنکی هوا و دور از ترافیک روزانه شهر و به موقع تحویل خریدار گردد.
که این مسئله از طرف خیلی از تولید کنندگان رعایت نمیشود و باعث از دست رفتن کیفیت سبزی میشود.
که مجموعه سبزیجات باغبان این امر را نیز در اولویت بالای کاری خود قرار داده و خواهد داد که رضایت مشتری را از نظر دریافت به موقع سبزی نیز جلب کرده باشد.
۳- در طول کل روزهای سال شرکت به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و تامین سبزی مشتریان عزیز را جزء وظایف بسیار مهم خود میداند. که این مورد را هم اکثر تولید کنندگان سبزی پاک شده به دلایل مختلف از جمله نبود سبزی، نبود نیروی کار، گرانی سبزی، عدم سودآوری لحظه ای سبزی پاک شده، بارندگی، نبود ماشین حمل، امکانات کم تولید و جای نامناسب و دلایل گوناگون رعایت نمیکنند و همین امر باعث از دست رفتن مشتری آن تولید کننده میشود، لذا این مورد را هم مجموعه سبزیجات باغبان به لطف خدا رعایت کرده که درصد زیادی از رضایت مشتری را با خود به همراه دارد.
۴- ترکیب و جوری سفارش سبزی پاک شده از نظر مشتری بسیار اهمیت داشته و همیشه مهم ترین مسئله در امر پخش این محصول از نظر خریداران قرار دارد، لذا این شرکت این امر را نیز در اولویتهای بالای کاری خود قرار داده که بتواند هم خدمات بهتری از نظر ترکیب سفارش
سبزی ارائه کند و هم با این روش طعم سبزیجات ترکیبی که به دست مشتری میرسد را حفظ کرده باشد. و لذا اکثر تولید کنندگان این مسئله را به دلایل گوناگون از جمله گرانی سبزی مورد نظر یا وقت گیر بودن پاک کردن سبزی مورد نظر رعایت نمیکنند.
۵- در انتهای مطلب اینکه برای مشتریان خیلی حائز اهمیت است که محصولی که خریداری میکنند از نظر موارد بالا که عنوان شد، بدون مشکل سفارش خود را دریافت کنند و هیچ گونه دغدغه و نگرانی در این زمینه را نداشته باشند، که به لطف خدا در تمامی موارد عنوان شده، محصولات غذایی باغبان در جایگاه قابل قبول از نظر مشتریان عزیز قرار داشته و تمام تلاش و هدف این شرکت این میباشد که با گذشت زمان هر چه بیشتر و بیشتر به افزایش کیفی و کمّی این خدمات اضافه گردد.